gtag('config', 'AW-411136426');
Realitní kancelář nabízí velmi profesionální služby. Vypracování smluv a příprava podkladů je samozřejmostí. Oceňuji zejména předvýběr potencionálních zájemců. S pronájmem nemovitosti jsem měl naprosto minimální starosti. Děkuji. Filip Časar
Ráda bych poděkovala za velice příjemnou a profesionální spolupráci s kanceláří Era One. Realitní makléři pan Brodan s panem Kutzendörferem jsou profesionální, vstřícný a korektní v jednání. Děkuji Žaneta Steimar
Milý Michale, děkuji tisíckrát za perfektní a příjemnou spolupráci na pronájmu svého bytu v Berouně. Všechno šlo jako po másle a výsledek - obě strany spokojeny. Co víc si přát?
Michal Kutzendorfer je člověkem, na kterého se dá ve všech ohledech spolehnout. Úspěšně spolupracujeme již několik let. Společně jsme zobchodovali již několik nemovitostí. Michala mohu rovněž doporučit co se týče komplexní správy a pronájmu vašeho bytu.
Vždy jsme byli spíše skeptičtí k využití služeb realitní kanceláře, ale naše čerstvá zkušenost s ERA ONE je naprosto skvělá. Pan Kutzendörfer se nám maximálně věnoval, vše nám vysvětlil a to, co bylo domluveno, beze zbytku dodržel.
Pan Kutzendörfer vše zařídil tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Děkuji za skvělou spolupráci při pronájmu bytu.
Jednání byla velmi příjemná a celý prodej byl rychlý. Je skvělé, že společnost nabízí veškeré potřebné služby včetně právního zajištění a zařízení hypotéky. Byli jsme maximálně spokojeni a tuto společnost můžeme opravdu doporučit.
Pan Michal Kutzendörfer byl velmi ochotný. Chtěla bych mu poděkovat za jeho přátelský přístup a rychlé, profesionální jednání.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA